Březen 2016

Já a romantika?

29. března 2016 v 23:04 | E- |  Ze života
Před tím, abych si ověřila, jestli tenhle článek bude vážně pravdivý - udělala jsem si ohledně romantiky test a nedopadla jsem vůbec špatně, takže zas tak hrozný to se mnou nebude. Cituji výsledek: "Sice na romantiku moc nedáte, ale přece jen občas zapomenete a přistihnete se v lehce romantické náladě nebo situaci .."

Za další jsem si pročetla v jedné diskuzi odpovědi slečen na otázku "Jak si představujete romantický víkend se svým miláčkem?" Popravdě, už jenom ta otázka mi přijde hrozně přeslazená, ale zpátky k věci. Moc slečen prahnoucích po romantice se tam nesešlo, cituji jen dvě z nich: "Mně by třeba přišlo romantický a hezký, kdyby mi kluk napsal básničku", "Výlet balonem, procházka při západu slunce, víkend v Paříži." No a jak bych si romantický víkend představovala já? Nemuseli bychom ani jezdit daleko, Česko mám ráda. Stačil by mi wellness pobyt, masáže, relaxace, vířivka a dobrý jídlo!
Zajímá mě - holky, jak byste na otázku odpověděli vy?

/prochlapy.cz

Cvičíme doma/ Bring Sally Challange

25. března 2016 v 8:46 | E- |  Fitness

Dnes jsem se rozhodla vám představit mojí oblíbenou cvičební výzvu, která vám nezabere víc jak 4 minuty a zároveň je velice účinná, budete-li jí párkrát týdně opakovat. Na druhou stranu věřte, že se ještě budete modlit, aby ty necelé 4 minuty už byly za vámi.

O co vlastně jde

Všechno se vlastně točí kolem jedné písničky, kde vám přesně říkají, co máte dělat. V písničce se opakují slova: Bring Sally Up, Bring Sally Down, podle kterých se budeme řídit


Jak prodat sekačku

6. března 2016 v 16:26 | E- |  Ze života
Zdroj: AUTOR NEUVEDEN, http://crelanaudiere.ca/

Dnes jsem si pro vás připravila příběh z minulého měsíce, který by pro vás mohl být i tak trochu inspirací, co všechno můžete čekat na pracovním pohoru.

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST

Se sestřenicí rády jezdíme na akce jako hostesky a když se nám vyskytla možnost dělat hostesku pro obchod se zahradními potřebami nedaleko našeho bydliště za cenu, který jsem nemohla uvěřit, byly jsme nadšené, že jsme byly pozvány na pohovor. Sama mám 2 stálé brigády a tak mě trochu děsilo, jak to všechno budu stíhat, ale tak skvělou příležitost jsem nemohla odmítnout.