Cvičíme doma/ Bring Sally Challange

25. března 2016 v 8:46 | E- |  Fitness

Dnes jsem se rozhodla vám představit mojí oblíbenou cvičební výzvu, která vám nezabere víc jak 4 minuty a zároveň je velice účinná, budete-li jí párkrát týdně opakovat. Na druhou stranu věřte, že se ještě budete modlit, aby ty necelé 4 minuty už byly za vámi.

O co vlastně jde

Všechno se vlastně točí kolem jedné písničky, kde vám přesně říkají, co máte dělat. V písničce se opakují slova: Bring Sally Up, Bring Sally Down, podle kterých se budeme řídit
1. Dřepujeme!

Moje nejoblíbenější verze téhle výzvy a taky jediná, kterou - sice těžko, ale dávám. Myslím, že je zbytečné to nějak vysvětlovat, stačí se podívat na video níže. Bring Sally UP - jsme nahoře ve dřepu a Bring sally DOWN - jdeme se dřepem dolů a zůstáváme dokud zase neuslyšíme UP!


Hlavně nezapomínejte na správné provedené dřepů. To znám z vlastní zkušenosti - když dělám Bring Sally na TRX a vím, že nás sleduje trenér, snažím se to dělat co nejpoctivěji a když to dělám sama doma a nikdo mi nestojí za zády - tak to pěkně flákám! Což je špatně, tak si už na to dávám pozor.

                Zdroj: http://hexaneandheels.tumblr.com/

2. Klikujeme

Asi si každý domyslí, jak to bude vypadat s klikem. To je teda pro mě šíleně náročný a ještě se mi nepovedlo vydržet na celou písničku, ale baví mě sledovat, jak se zlepšuju a džím déle a déle.

3. Prkno, zvedání nohou, sedy lehy a další!

Existuje ix dalších druhů, vlastně můžeme zkusit jakýkoliv cvik, kde se dá UP and DOWN využít. Záleží jen na nás, jakoupartii potřebujeme vypracovat nejlépe.


Teď už vám můžu jen popřát hodně štěstí, pevné nervy a hlavně vůli. Budu ráda, když mi napíšete svůj názor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 26. března 2016 v 10:14 | Reagovat

To vypadá zajímavě, zrovna cvičím, takže to moc ráda vyzkouším :)

2 Ali Ali | Web | 27. března 2016 v 18:50 | Reagovat

To je dost dobrý :D ty kliky jsem zkusila a teda nic moc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama