Já a romantika?

29. března 2016 v 23:04 | E- |  Ze života
Před tím, abych si ověřila, jestli tenhle článek bude vážně pravdivý - udělala jsem si ohledně romantiky test a nedopadla jsem vůbec špatně, takže zas tak hrozný to se mnou nebude. Cituji výsledek: "Sice na romantiku moc nedáte, ale přece jen občas zapomenete a přistihnete se v lehce romantické náladě nebo situaci .."

Za další jsem si pročetla v jedné diskuzi odpovědi slečen na otázku "Jak si představujete romantický víkend se svým miláčkem?" Popravdě, už jenom ta otázka mi přijde hrozně přeslazená, ale zpátky k věci. Moc slečen prahnoucích po romantice se tam nesešlo, cituji jen dvě z nich: "Mně by třeba přišlo romantický a hezký, kdyby mi kluk napsal básničku", "Výlet balonem, procházka při západu slunce, víkend v Paříži." No a jak bych si romantický víkend představovala já? Nemuseli bychom ani jezdit daleko, Česko mám ráda. Stačil by mi wellness pobyt, masáže, relaxace, vířivka a dobrý jídlo!
Zajímá mě - holky, jak byste na otázku odpověděli vy?

/prochlapy.czKluci, chápu, že je to s námi složitý - jedna se může pro romantiku rozkrájet a druhá píše tenhle článek. Tak pak si vyber, co máš dělat.

Musím se v rámci tohohle článku s vámi podělit o jeden můj diamantový příběh. Bylo mi 14 a měla jsem před sebou svoje první velké rande a hned seznámení přes internet. Dvě stresové situace v jednom. Vůbec jsem nevěděla, co mám čekat! Každopádně - jela jsem a rande probíhalo celkem hladce. Měli jsme si o čem povídat a nervozita ze mě spadla. Pak se ale D. snažil o trochu té romantiky. Hluboce se mi podíval do očí,usmál se a řekl: "Tvé oči .. jsou jako diamanty." chtěla jsem ze sebe vydat aspoň falešné děkuju, ale on neskončil: "Kouzelně modré, zářivé a mají v sobě jiskru, která mě pohlcuje." To už jsem ale vážně nedala a vyprskla jsem s humorem: "Jo, tyvole - já vím jak vypadá diamant." Pořád si pamatuju jeho šokovaný výraz a slova "Dobře, děkuju by stačilo." Naštěstí to bral s humorem. Každopádně mi to může být jedno, protože - snad ne kvůli mému antiromantickému výstupu - se už neozval a když jsem se - ačkoliv možná zoufale - tak po měsíci ozvala já - napsal: "A my dva jsme spolu ještě nebyli venku, že ne? mam v tom zmatek."

Pak už mě napadá jenom jedna situace. Když do mě byl můj nynější nejlepší kamarád zamilovaný, přinesl mi růži a já se zmohla jenom na úsměv se slovy "Ty si idiot". Naštěstí on ví, že to nemyslím vážně a bere to s nadsázkou, ale až to bude někdo, kdo mě nebude tolik znát - měla bych si rozmyslet, co asi řeknu.

MALÁ REKAPITULACE
Snídaně do postele - Ocením, když nemusím nic udělat pro to, abych se najedla, takže povoluji. Ovšem né moc často - myslela bych si, že mám nějakého podpantofláka.
Masáž - jsem pro a kdo by nebyl
Ňuňatosti - Nechceš papinkat čumáčku, nebo půjdem spolu hajinkat? Ne, to prosím ne - pokud je to myšleno vážně.
Literární romantik - "Tak jako sluníčko bez nebe, tak cítím se já bez Tebe." - To taky není pro mě.
Dárky - Já jsem asi vážně divná, ale nesnáším, když dostávám drahé dárky. Připadám si potom fakt blbě.

Pár věcí, co mě napadlo. Samozřejmě není to tak, že bych si přála hulváta, co se ani nestará, co si vlastně myslím já, ale na druhou stranu čeho je moc ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama