Fitness

Cvičíme doma/ Bring Sally Challange

25. března 2016 v 8:46 | E-

Dnes jsem se rozhodla vám představit mojí oblíbenou cvičební výzvu, která vám nezabere víc jak 4 minuty a zároveň je velice účinná, budete-li jí párkrát týdně opakovat. Na druhou stranu věřte, že se ještě budete modlit, aby ty necelé 4 minuty už byly za vámi.

O co vlastně jde

Všechno se vlastně točí kolem jedné písničky, kde vám přesně říkají, co máte dělat. V písničce se opakují slova: Bring Sally Up, Bring Sally Down, podle kterých se budeme řídit

30 denní výzvy- břicho, zadek, hubnutí a další

23. ledna 2016 v 8:58 | E.
Na internetu se rozšířily tzv. 30 denní výzvy. Je jich hromada a to ať už na spalování, nebo na tvarování. Já jsem ty nejzákladnějí a nejznámější za vás našla a seskupila je do jednoho čánku. Tak doufám, že vám nějaká padne do oka a přeji příjemný měsíc v pohybu !!

Ještě chci zdůraznit, že se tu nebudou objevovat 30 denní výzvy od Jillian Michaels a podobně, protože o tom chci udělat zase další, jednotlivý článek.

CARDIO
Cardio je cvičení, které zrychlí vám metabolismus, což vede právě ke spalování přebytečných tuků v těle. → nejlepší cesta k hubnutí.

Skákání přes švihadlo je všeobecně známo svým vysokým úbytkem kalorií a pro svou jednoduchost ho může používat téměř každý. Proto jsem vybrala první výzvu a to právě pro švihadla.

 
 

Reklama