Ze života

Já a romantika?

29. března 2016 v 23:04 | E-
Před tím, abych si ověřila, jestli tenhle článek bude vážně pravdivý - udělala jsem si ohledně romantiky test a nedopadla jsem vůbec špatně, takže zas tak hrozný to se mnou nebude. Cituji výsledek: "Sice na romantiku moc nedáte, ale přece jen občas zapomenete a přistihnete se v lehce romantické náladě nebo situaci .."

Za další jsem si pročetla v jedné diskuzi odpovědi slečen na otázku "Jak si představujete romantický víkend se svým miláčkem?" Popravdě, už jenom ta otázka mi přijde hrozně přeslazená, ale zpátky k věci. Moc slečen prahnoucích po romantice se tam nesešlo, cituji jen dvě z nich: "Mně by třeba přišlo romantický a hezký, kdyby mi kluk napsal básničku", "Výlet balonem, procházka při západu slunce, víkend v Paříži." No a jak bych si romantický víkend představovala já? Nemuseli bychom ani jezdit daleko, Česko mám ráda. Stačil by mi wellness pobyt, masáže, relaxace, vířivka a dobrý jídlo!
Zajímá mě - holky, jak byste na otázku odpověděli vy?

/prochlapy.cz

Jak prodat sekačku

6. března 2016 v 16:26 | E-
Zdroj: AUTOR NEUVEDEN, http://crelanaudiere.ca/

Dnes jsem si pro vás připravila příběh z minulého měsíce, který by pro vás mohl být i tak trochu inspirací, co všechno můžete čekat na pracovním pohoru.

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST

Se sestřenicí rády jezdíme na akce jako hostesky a když se nám vyskytla možnost dělat hostesku pro obchod se zahradními potřebami nedaleko našeho bydliště za cenu, který jsem nemohla uvěřit, byly jsme nadšené, že jsme byly pozvány na pohovor. Sama mám 2 stálé brigády a tak mě trochu děsilo, jak to všechno budu stíhat, ale tak skvělou příležitost jsem nemohla odmítnout.

Jak mě zklamal Deadpool

21. února 2016 v 9:33 | E-
Obrázek z Foxmovies.com

Na komedie většinou do kina nechodím. Když už si jednou za čas zajdu do kina, jdu spíš na horor, nebo na drama. Nejen proto, že je to můj nejoblíbenější žánr, ale líbí se mi ta atmosféra a zážitek z kina. Ještě k tomu mě ani nikdy netáhly tyhle filmy o superhrdinech jako X-Men, Captain America, Thor a já nevim kdo všechno. Jedinej superhrdina, který mi přirostl k srdci byl, je a vždycky bude úžasný Spiderman. Ani nemůžu uvěřit, že už je to tolik let, kdy se Tobey Maguire v této roli poprvé objevil na plátnech našich kin.

3 důvody proč jsem asi pořád single

9. února 2016 v 23:24 | E-
Obrázek z youqueen.com

Někdy mám pocit, jakobych celý svůj život nosila na čele nápis: Nedotýkat se., nebo Žiji jen sama, či dokonce Své partnery vraždím. Když už mi i moje 93 letá prababička řekla: "Snad než umřu ještě poznám nějakého tvého mládence .. " naskočila mi vráska na čele. Jo, to nevim babi, to asi spíš zažiješ létající auta a stroj času, pomyslela jsem si, to je větší pravděpodobnost. Přemýšlela jsem o tom víc a víc a tím mi to víc a víc přišlo opravdu pravděpodoobnější a míň jako hloupá ironie. Kamarádky už své dosavadní ex-partnery nespočítají na jedné ruce (některé už ani na obou a jiným by nestačili ani prsty u nohou) a já? Vážně pořád čekám, až se zjeví princ, který mě vysvobodí z mé věčné samoty a nebo je ta chyba někde jinde? Možná ve mě?

 
 

Reklama